Dla rodziców

Masz Pytanie?

Mają Państwo dylemat jak się przygotować na zajęcia narciarskie? Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadane pytania.

W naszej ofercie

  • Jak ubrać dziecko na stok? ZOBACZ
  • Czy dziecko wytrzyma 2h zajęć? ZOBACZ
  • Od którego roku życia najlepiej zacząć uczyć dzieci? ZOBACZ
  • Który kurs wybrać 2-5-7 dniowy? ZOBACZ

ZOBACZ WSZYSTKIE

1. Jak ubrać dziecko na stok?

Dziecko powinno być ubrane w kombinezon jedno/dwuczęciowy, posiadać kominiarke pod kask(można zakupić u nas) oraz rękawice. Proszę również pamiętać o ciepłych skarpetkach dla dzieci i rękawiczkach na wymiane 🙂

2. Czy dziecko wytrzyma 2h zajęć?

Nasze zajęcia są tak skonstruowane, że dzieci bez problemu podołają 2h nauki. W trakcie szkolenia mamy czas przewidziany na zabawe, na zajęcia indywidualne, zajęcia w parach. Głównie jednak prowadzone są w grupach gdzie dziecko nawiązuje kontakt, rywalizuje z drugą osobą a przy tym świetnie się bawi.

3. Od którego roku życia najlepiej zacząć uczyć dzieci?

Idealnym wiekiem do rozpoczęcia nauki jazdy na nartach jest 3-4 lata. Do przedszkola zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat oraz wszystkie zdecydowane 3latki :). Mniej zdecydowanym dzieciakom polecamy zajęcia indywidualne na początek.

4. Który kurs wybrać 2-5-7 dniowy?

2 dniowy kurs to kurs podstawowy. Przez 4h dzieci uczą się obycia z nartami, nabywają umiejętności narciarskich, wykonują podstawowe ćwiczenia na stoku. 5dniowy kurs nauczy dzieci jeździć pługiem samodzielnie, wyznaczać własny kierunek jazdy jak również w ślad za instruktorem. 7dniowy kurs pozwoli dzieciom zjeżdżać stokiem bardziej zaawansowanym.

5. Jakiej wielkości jest stok dla dzieci?

Stok na którym uczymy jest specjalnie przygotowany pod nauke jazdy na nartach. Jest krótki i szeroki co zapewnia bezpeczeństwo uczących się. Rodzice mają cały przegląd sytuacji, widzą jakie dzieci robią postępy.

6. Czy dorośli też mogą się uczyć na tym stoku?

Oczywiście. Stok jest dla wszystkich początkujących narciarzy i snowboardzistów. W swojej ofercie posiadamy szkolenia indywidualne, grupowe i rodzinne. Popołudniami i wieczorami zapraszamy na zajęcia z narciarstwa biegowego NOWOŚĆ!!!

Zarezewuj już teraz zajęcia dla dzieci i siebie